Rekrutacja na krótkoterminowe wyjazdy dla pracowników PBŚ
25 kwietnia 2022

Zachęcamy gorąco do aplikowania w rekrutacji uzupełniającej na krótkie wizyty pracowników PBŚ w uczelniach partnerskich, w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych lub w celach szkoleniowych.

Tak jak podczas poprzedniej rekrutacji podstawą zakwalifikowania się na wyjazd jest dokument - Staff Mobility for Teaching lub Staff Mobility for Training, potwierdzony przez przedstawiciela uczelni partnerskiej, z podaniem dokładnego terminu realizacji wizyty.

Poniżej linki do pobrania ww. dokumentów:

1. Staff mobility agreement for teaching: Link
2. Staff mobility agreement for training: Link

Potwierdzony dokument należy przekazać do Działu Współpracy Międzynarodowej (DWM) za pośrednictwem Koordynatora Wydziałowego (link) do dnia 15.05.2022 roku.

Lista zgłoszeń zostanie przedstawiona Dziekanom poszczególnych wydziałów, którzy zaproponują listę kandydatów na wyjazd, a ostateczny protokół zostanie zaakceptowany przez JM Rektora.

Wizyty będą mogły być realizowane od drugiej połowy maja, jednak nie wcześniej, niż po zatwierdzeniu listy kandydatów przez JM Rektora.

Wyniki rekrutacji zostaną rozesłane mailem do osób zakwalifikowanych na wyjazd.

Wykaz umów bilateralnych znajduje się na stronie internetowej: Link

Szczegółowe zasady realizacji mobilności akademickiej znajdują się na naszej stronie internetowej, w zakładce "Pracownik" (link).

W razie dodatkowych pytań proszę kontaktować się z mgr Aleksandrą Mielczarek, tel. (52) 340 88 49
e-mail: aleksandra.mielczarek@pbs.edu.pl