Stypendium w Chinach - nauka języka chińskiego - oferta dla studentów PBŚ
08 stycznia 2024

Studencie!

Chcesz wyjechać do Chin, by nauczyć się języka chińskiego? Masz szansę! Qufu Normal University w Chinach oferuje studentom semestralny lub roczny kurs języka chińskiego.
Kurs jest bezpłatny, uczelnia zapewnia zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz stypendium w wysokości 1000 CNY na miesiąc.

• Kurs języka chińskiego1-semestralny - 2024.02-2024.07.
  • Kurs języka chińskiego1-semestralny - 2024.09-2025.02.
  • Kurs języka chińskiego1-roczny - 2024.09-2025.07.

Warunki, które musi spełnić stypendysta:

• wiek między 18 a 45 rż., bez problemów zdrowotnych i wykazujący się dobrą opinią,
  • zainteresowanie kulturą, historią i językiem chińskim oraz chęć studiowania w Chinach,
  • przestrzeganie prawa chińskiego i zasad podczas studiów w Chinach.

Qufu Normal University to uniwersytet publiczny zlokalizowany w miastach Qufu, miejscu urodzenia Konfucjusza, oraz w Rizhao w prowincji Shandong w Chinach.

Aplikacje (w załączniku) zainteresowanych osób należy przesyłać do 10 stycznia 2024 r. na adres: ram@pbs.edu.pl.
Więcej informacji udziela Dział Współpracy Międzynarodowej PBŚ.