Program SPINAKER
08 października 2024

Dyrektor Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej ogłasza nabór wniosków o udział w programie SPINAKER – Intensywne międzynarodowe programy kształcenia – nabór 2024.
Program SPINAKER umożliwia tworzenie nowych lub adaptację istniejących intensywnych międzynarodowych programów kształcenia, np.: szkoły letniej lub zimowej, kursów specjalistycznych, szkoleń czy wizyt studyjnych lub zaangażowania profesorów z zagranicy. Działania mogą być realizowane w formule stacjonarnej, zdalnej lub hybrydowej. SPINAKER wspiera tworzenie i realizację intensywnych  międzynarodowych programów kształcenia, czyli krótkich (od 30 do 150 godzin dydaktycznych) form kształcenia, prowadzonych w języku innym niż polski i przeznaczonych zwłaszcza dla osób z zagranicy, tj. studentów, doktorantów i kadry instytucji szkolnictwa wyższego i nauki. Program dopuszcza też możliwość udziału studentów, doktorantów i kadry z polskich instytucji.

Program będzie realizowany od 01.06.2025 r. do 31.12.2026 r.  Czas składania wniosków upływa  2 grudnia 2024 do godz.: 15:00. Okres realizacji Projektu nie może być krótszy niż 6 miesięcy i musi mieścić się w ramach czasowych.

Więcej informacji na temat programu udziela Dział Współpracy Międzynarodowej
Aleksandra Kubiak
tel.: 52 3408849

Dodatkowe informacje na stronie konkursu