PL

EN

Konkurs Selfie+ - wyraź siebie!
20 listopada 2023

Wszystkich studentów PBŚ, którzy uczestniczyli w mobilnościach w ramach Erasmus+ zachęcamy do udziału w konkursie Selfie +. Zgłoszenia do 16 grudnia 2023 r.

Chcesz podzielić się niezwykłymi chwilami doświadczonymi w programach prowadzonych przez FRSE? Czekamy na twoje zdjęcie w konkursie Selfie+! 
Wyraź siebie poprzez obiektyw aparatu i podziel się z nami tym, co sprawia, że twoje doświadczenia są unikatowe. Pokaż, że każda podróż – edukacyjna, kulturowa czy osobista – ma swoją wartość i piękno, które warto uwiecznić.

Selfie+ 2023
Nowa edycja, nowe wspomnienia, nowe historie! Selfie+2023 to kontynuacja inicjatywy, która wzbogaciła nasze społeczności o obrazy i narracje celebrujące działania społeczne, integrację i edukację. Do 16 grudnia 2023 r. masz szansę nie tylko podzielić się swoimi przeżyciami, ale i stać się motywacją dla przyszłych uczestników programów takich jak m.in. Erasmus+ czy Europejski Korpus Solidarności.
Twoje „selfie” może przedstawić moment nauki, zabawy, odkrycia, a nawet codziennego życia w nowym miejscu – każde zdjęcie opowiada inną historię.

Jak wziąć udział w konkursie?
Proces jest prosty:

  • Zaloguj się do panelu użytkownika na platformie Selfie+. Jeśli nie masz jeszcze konta – nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś!
  • Wejdź w zakładkę „Konkursy” i wybierz „Selfie+2023”.
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy i załącz swoje zdjęcie.
  • Pamiętaj, że czasu jest coraz mniej! Zgłoszenia są przyjmowane tylko do północy 16 grudnia 2023 r. Nie czekaj do ostatniej chwili, by twoje dzieło mogło zainspirować innych już teraz.

Twoje „selfie”, twoja historia, twoja inspiracja dla świata - wyraź to wszystko w jednym kadrze i dołącz do naszej galerii!
 
Zgłoszenia:
https://selfieplus.frse.org.pl/konkurs-2023

Pozostałe aktualności